FAQ

Často kladené dotazy

Obsah tvoříme v průběhu jednoho měsíce a set fotek obdržíte vždy koncem měsíce. Měsíc co měsíc, takhle pořád dokola.

V případě nutnosti příjezdu fotografa k Vám je to po vzájemné domluvě možné. Je samozřejmé, že pokud si pořídíte nová firemní auta nebo kávovar, rozumíme tomu, že se o tyto novinky budete chtít podělit.

Ano, fotky můžete sdílet na Instagramu, Facebooku nebo jimi zaplnit Váš web, je to jen na Vás.

Naše služby jsou paušální, platba probíhá jednou za měsíc. Pokud nechcete mít starosti se splatností faktury, stačí nastavit automatickou platbu a máte o starost méně.

Potřebujete v jednom měsíci víc fotek? Není problém, buď můžeme odebrat fotky z nadcházejícího měsíce nebo si můžete balíček navýšit, a to jednorázově nebo dlouhodobě.

Máme v týmu více fotografů, z Plzně i Karlových Varů, jsme tedy schopni tvořit obsah z různých měst a kombinovat různé styly. Postproces fotek je zpracován vždy jedním člověkem, aby fotky měly stejné barvy a jednotný vzhled.

Rozumíme tomu, že někdy prostě dodané fotky nemusí být podle představ. Proto si vždy předem ujasníme, jaký styl fotek budeme fotit a jakým tématům se budeme vyhýbat.

Animované fotky jsou fotky tvořené z více fotek, na kterých se odehrává nějaký pohyb. Při složení těchto fotek vznikne pohyblivá animovaná fotka. Výsledná fotka je ve video formátu MP4.

Balíčky je možné objednat minimálně na 6 měsíců. Platba probíhá vždy na konci měsíce. Není nutné zaplatit celou částku dopředu.

Spojme se 👋

Kvalitní Instapost je na dosah! Těšíme se na Vás.

+420 602 442 976

chci@instapost.cz

IČO: 08701474

    This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.