Víc než jen hezká fotka. Materiál, který prodává. 🔥

Chci prodávat víceChci krásný obsah na sociální sítě

Co kdybychom vám řekli, že dokážeme zlevnit cenu za objednávku na Facebooku?

70%

úspěchu reklam závisí na kreativě

+20,000,000

obratu pomohly naše kreativy klientům vydělat minulý rok

Kreativní řešení výkonnostního marketingu od A po Z 🤝🏼

Hezké fotky umí pořídit hodně fotografů, ale ultra hezké a marketingově vyladěné, to je umění. Spojili jsme umění fotografie, designu, marketingové strategie a výkonnostního marketingu. Přestavujeme vám službu vyladěných fotografií a videí do výkonnostního marketingu. S námi vám propagace bude šlapat výrazně lépe.

Chci prodávat více

Obsah každý měsíc 🌙

K dlouhodobému úspěchu se kreativy kampaní musí měnit. Receptura neustálého růst společnosti se skrývá ve vytváření kontinuálního obsahu, který nemusíte vymýšlet. Jednoduše vám každý měsíc přistane do inboxu, abyste mohli pokořovat rekordy tržeb stále znova a znova bez ohledu na období.

Chci konzultaci

Placenou reklamou to nekončí.

Ptáte se: „Co s tolika fotkami, když je reklama vyčerpá a už je nepoužijete v reklamě?“ Marketingově vyladěné fotky můžete použít k ozvláštnění produktových karet na vašem webu nebo třeba Heuréce. Dále se skvěle hodí na Instagram nebo mohou posunout váš emailling do úplně jiných výšin. Mnozí je používají i na off-line inzerci jako například PR články, brožury a další.

Pro koho je Instapost ❤️

Pomáháme k výkonu podnikatelům, firmám všech rozměrů i marketingovým agenturám. Zkrátka mít v zásobě fotky produktů, které dávají marketingově smysl se vždy hodí!

Individual

obrat nad 1,5 milionu Kč
individuálně
  • počet kreativ a reels videí dle potřeby

Jak to funguje

Vstupní pohovor

Nejprve se s vámi seznámíme, abychom zjistili vaše představy a obchodní cíle.

Vstupní analýza

Provedeme důkladnou analýzu a společně s vašimi informacemi vytvoříme strategii, která nám i vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Zaslání produktů

K tvorbě vašich kampaní potřebujeme jen jediné - vaše produkty. Zašlete nám produkty, se kterými chcete pracovat. Pokud si nejste jistí, poradíme vám, které jsou pro vaše období nejvhodnější.

Obdržení kreativ

Můžete si dát nohy nahoru. Každý měsíc vám přistanou do emailu nové materiály.

Každý měsíc krátká on-line schůzka

Pravidelně se s vámi potkáme, abychom se ujistili, že jsme na stejné notě a mohli vaše podnikání posunout zas o úroveň výš.

Jsme kreativci ⭐️

Naše spolupráce začala při úzké spolupráci na tvorbě obsahu jednoho klienta. AG production už od začátku tvořila veškerý obsah. V roce 2021 Melánie začala vést jeho marketingovou strategii. Spojili jsme umění AG production tvořit krásný obsah ozvláštěný o kreativitu a marketingově vyladěné koncepty. Za dobu naší spolupráce jsme vyladili procesy tvorby a hlavně se ujišťujeme stále dokola, že naše spolupráce přináší klientům mnohem lepší výsledky, hlavně ve výkonnostním marketingu.

Balíček STUDIO 6

Ukázkový obsah

Každý klient má jiné potřeby i jiné finanční možnosti, snažíme se sestavit obsah každému na míru. Většinou kombinujeme několik fotek s Reelskama. Při pravidelné spolupráci se snažíme mít vždy připravené fotky i videa dopředu, aby nedošlo ke zpoždění dodání fotek a videí. Tvorbu obsahu můžete nechat plně na nás, nebo nás můžete nasměrovat k tématům, kterým se chcete aktuálně věnovat.

Spojme se 👋

Kvalitní Instapost je na dosah! Těšíme se na Vás.

+420 602 442 976

chci@instapost.cz

IČO: 08701474

    This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.